Víkend otevřených zahrad – letos také na permakulturních ukázkových projektech

Každé léto od roku 2011 se koná druhý víkend v červnu akce nazvaná VÍKEND OTEVŘENÝCH ZAHRAD a své brány otevřou mnohé zámecké parky a zahrady s průvodcem a exkurzemi. Letos se zúčastní také některé ze zahrad, které jsou v naší Mapě ukázkových permakulturních projektů a budou mít OTEVŘENO ! Podívejte se, které to jsou a naplánujte si inpirativní výlet.

Postupně sem budeme přidávat názvy těch projektů, které mají tento víkend v červnu otevřeno, a vy se dopátrejte na jejich profilu, webu, fb stránce, pozvánce, jaké jsou přesná pravidla návštěv – zda mají otevřeno oba dny víkendu, zda vyhlašují prohlídkové okruhy nebo mají speciální program pro děti… užijte si to !

V roce 2022 mají otevřeno tyto projekty :

podrobnosti k víkendu na Bohumila zahradě najdete tudy
v sobotu bude několik prohlídek mezi 10 a 16h, podrobnosti zde

– “okénko do permakultury” s Čestmírem Holušou proběhne od 16-18h
v sobotu otevřeno 10 – 17h, komentovaná prohlídka od 11.00 h a od 14.00 h. po celý den: mini bistro  …posezení, káva, čaj, limoška, koláče,  chleby s pomazánkou, samozřejmě vše lokální (krom kafe). Možnost koupit si zeleninu ze zahrady a ovčí sejry od sousedů.
v neděli 12. 6. budou komentované prohlídky v 11h a v 15h, hlaste se na dobro.george@gmail.com
otevřeno SO i NE 10 – 18h, komentovaná prohlídka v sobotu od 16h
otevřeno bude u Kopřivů pouze v neděli od 10 do 12h
podrobnosti o víkendu na Magic Hill najdete tudy

Přejeme vám, ať si užijete celý víkend a pošlete nám pak fotky toho, co vás nejvíce zaujalo !

psát můžete na : redakce@permakulturacs.cz, nebo na projekty@permakulturacs.cz nebo na naši FB stránku anebo prostě mezi svoje okolí a přátele 🙂

PS – pokud jste také Ukázkovým permakulturním projektem a chystáte mít OTEVŘENO, a nejste ještě v tomto seznamu , neváhejte nám napsat na projekty@permakulturacs.cz !

Událost je ukončena.

  Zpět na kalendář

Datum

Čvn 11 - 12 2022
Expired!

Čas

8:00 - 18:00