Víkend otevřených zahrad 2024 – letos také na Permakulturních projektech

Každé léto od roku 2011 se koná druhý víkend v červnu akce nazvaná VÍKEND OTEVŘENÝCH ZAHRAD a své brány otevřou mnohé zámecké parky a zahrady s průvodcem a exkurzemi. Letos se zúčastní také některé ze zahrad, které jsou v naší Mapě ukázkových permakulturních projektů a budou mít OTEVŘENO ! Podívejte se, které to jsou a naplánujte si inspirativní výlet.

Postupně sem budeme přidávat názvy těch projektů, které mají tento víkend v červnu otevřeno, a vy se dopátrejte na jejich profilu, webu, fb stránce, pozvánce, jaké jsou přesná pravidla návštěv – zda mají otevřeno oba dny víkendu, zda vyhlašují prohlídkové okruhy nebo mají speciální program pro děti… užijte si to !

V roce 2024 mají otevřeno tyto projekty :

Tento projekt letos slaví 10let od certifikace zahrady! Gratulujeme!!

Podrobnosti k akci zde: Víkend otevřených zahrad (vikendotevrenychzahrad.cz)

Na Víkend otevřených zahrad je otevřeno po oba dny od 10 do 19 hodin. Komentovaná prohlídka každou sudou hodinu. Bude otevřena zahradní kavárna, prodej sazenic a bylinných výrobků: čaje, kosmetika, vykuřovadla, domácí marmelády a další produkty.

Vstupné dobrovolné a dobrovolnice / dobrovolník vítán.

Otevřeno máme POUZE v sobotu 🙂 8.června od 10.00 do 16.00 hodin. Program zůstává stejný jako předchozí roky: komentovaná prohlídka od 11.00 a 14.00 hodin. Bistro s jídlem uvařeným z naší zeleninové zahrady. Možný nákup přebytků z hospodářství (zelenina, vejce), publikací – permakulturních klíčů a dalších lokální produktů (medy, recy-sklenice,…) Vhodné i pro rodiny s dětmi, pejsci na vodítku nebo hodní na drůbež 🙂 jsou vítáni.

Událost je ukončena.

  Zpět na kalendář

Datum

Čvn 08 - 09 2024
Expired!

Čas

8:00 - 18:00