Víkend otevřených zahrad 2023 – letos také na permakulturních ukázkových projektech

Každé léto od roku 2011 se koná druhý víkend v červnu akce nazvaná VÍKEND OTEVŘENÝCH ZAHRAD a své brány otevřou mnohé zámecké parky a zahrady s průvodcem a exkurzemi. Letos se zúčastní také některé ze zahrad, které jsou v naší Mapě ukázkových permakulturních projektů a budou mít OTEVŘENO ! Podívejte se, které to jsou a naplánujte si inpirativní výlet.

Postupně sem budeme přidávat názvy těch projektů, které mají tento víkend v červnu otevřeno, a vy se dopátrejte na jejich profilu, webu, fb stránce, pozvánce, jaké jsou přesná pravidla návštěv – zda mají otevřeno oba dny víkendu, zda vyhlašují prohlídkové okruhy nebo mají speciální program pro děti… užijte si to !

V roce 2023 mají otevřeno tyto projekty :

Otevřeno po oba dny 9 :00- 16: 00, komentované prohlídky v 10 :00 a 13:00.Občerstvení zajištěno, doprovodný program prodej ručně vyrobených linoritů tištěných na bavlněná trička, lněné látky a přírodní papír, oba dva dny v 12:30 autorské čtení z knihy Výherce Oldřich burda a prodej knih.Na místě k zakoupení i ptačí budku.
Na Farmě Částkov budou mít otevřeno v neděli od 14-17hod.
v neděli otevřeno 10 – 16h, komentovaná prohlídka od 11.00 h a od 14.00 h. po celý den: mini bistro  …posezení, káva, čaj, limoška, koláče,  chleby s pomazánkou, samozřejmě vše lokální (krom kafe). Možnost koupit si zeleninu ze zahrady , vejce a další produkty ze zahrady.
Otevřeno so i ne 12-19 hod, občerstvení, ochutnávka čajů, oxymelů i plevelů.

Přejeme vám, ať si užijete celý víkend a pošlete nám pak fotky toho, co vás nejvíce zaujalo !

psát můžete na projekty@permakulturacs.cz nebo na naši FB stránku anebo prostě mezi svoje okolí a přátele 🙂

PS – pokud jste také Ukázkovým permakulturním projektem a chystáte mít OTEVŘENO, a nejste ještě v tomto seznamu , neváhejte nám napsat na projekty@permakulturacs.cz !

Událost je ukončena.

  Zpět na kalendář

Datum

Čvn 10 - 11 2023
Expired!

Čas

8:00 - 18:00

Organizátor

Víkend otevřených zahrad
Email
vikendotevrenychzahrad@gmail.com
Webová stránka
http://www.vikendotevrenychzahrad.cz