Permakulturní Konference 2021

PŘIMĚŘENÉ TECHNOLOGIE – vhodné postupy pro udržitelnou budoucnost

Pravidelná podzimní konference Permakultury CS má letos téma Přiměřené technologie – probereme tedy nejrůznější postupy a metody, které lidstvo vymyslelo, a budeme se ptát, do jaké míry jsou udržitelné a permakulturní.  

V sobotu se podíváme na to, jak se rozhodovat při stavbě domu, volbě dopravy nebo osvětlení, co je regenerativní zemědělství, jak postavit kompostovací kadibudku, Trombeho stěnu nebo pasivní skleník.

Čeká vás permaBurza semínek, výpěstků, zavařenin a Stůl hojnosti, na který můžete sami přispět.

V tombole máte možnost získat zavlažovací nádoby Zahradní OLLA nebo krmítko, předplatné časopisu 7G, Pravý domácí časopis, osivo značky PermaSemínka, žížalí hnojivo Florium, čaje od Sonnentoru, publikace Permakultury CS, nakladatelství KAZDA a PermaKomix od nakladatelství Garamond.

V neděli poznáte nové projekty z naší Mapy permakulturních projektů a v praxi se podíváme, jak se žije permakulturně každý den a jak se komu daří.

Čeká nás zejména setkání, sdílení, inspirace, diskuse a možnost naplánovat třeba společné budoucí aktivity. Těšíme se na vás celý víkend na Toulcově dvoře !

Událost je ukončena.

  Zpět na kalendář

Datum

Lis 13 - 14 2021
Expired!

Místo konání

Toulcův Dvůr
Kubatova 32/1, 102 00, Praha 15 - Hostivař
Webová stránka
http://toulcuvdvur.cz
Kategorie

Organizátor

PermakulturaCS konference
Email
konference@permakulturacs.cz
Webová stránka
http://permakulturacs.cz
Program a Registrace ZDE