MRKEV V ZIMĚ 2 – setkání KPZetek

festival spolupráce mezi zemědělci a spotřebiteli

Jaké bude vaše jídlo v roce 2023? Přijďte na setkání lidí, kteří chtějí zdravé jídlo a zdravou krajinu. Potkejte se s těmi, kteří u nás rozvíjí komunitou podporované zemědělství (KPZ) a další systémy, v nichž se s důvěrou a vzájemným respektem propojují spotřebitelé přímo s místními zemědělci.

Přijďte (se) inspirovat, sdílet zkušenosti, ptát se a hledat cesty vzájemné spolupráce mezi zemědělci, spotřebiteli, potravinovými iniciativami a organizacemi, které se zabývají souvislostmi mezi jídlem, zemědělstvím, člověkem a krajinou.

PROGRAM

Těšit se můžete na příklady z praxe, sdílení příběhů i propojování s ostatními účastníky. Celým dnem se budou prolínat základní témata jako KPZ a další potravinové komunity, městské zemědělství, hledání synergií ve spolupráci, místní komunity očima vědců, promítání filmů… A důležité budou i vaše vlastní příběhy, které na festival přinesete.

PERMAKULTURA CS se do akce zapojí svým příspěvkem o budování Mapy ukázkových permakulturních projektů, posilování místních komunit a regionálních center, přivezeme semínka pro každého účasníka a publikace do čtenářského koutku, které se tématem JÍDLO a VZTAHY právě zabývají !

Událost je ukončena.

  Zpět na kalendář

Datum

Úno 17 2023
Expired!

Čas

10:00 - 22:00

Více info

Přihláška
Kategorie
Přihláška