Letní konvergence spolku Permakultura CS

zveme vás na letošní letní permakulturní neformální a inspirativní setkání !

Každoroční letní konvergence spolku Permakultura CS je příjemným víkendovým setkáním pro (nejen) členy a členky, a všechny příznivce permakultury, absolventy kurzů, kde se lépe seznámíme a poznáme navzájem, sdílíme novinky ze své práce a života a užijeme si pobyt v nějakém hezkém místě Čech nebo Moravy, a naplánujeme třeba další společné aktivity.

Letos vás zveme do Terešova (okres Vyškov) v Jihomoravském kraji. Ubytování budeme mít na pozemku “U Milana” (absolventa kurzu PDC 2022 ) nebo vlastní ve Vyškově – U Kolejků, Hotel Selský dvůr, Atrium, Penzion Sirius).

Na setkání můžete vzít i své partnery, partnerky, děti a neagresivní psy.

Jídlo si zajišťujeme vlastní snídaně a večeře. Na místě bude zajištěn prostor pro přípravu, či ohřátí jídla. Společný sobotní oběd (podle vyplněného dotazníku – vegan/nevegan…) je třeba nahlásit dopředu z důvodu zajištění surovin a pro spokojenost všech. Veganský oběd nám připraví kompletnitalir.cz. Podrobněji o stravě napíšeme již přihlášeným individuálně.

Přímo na pozemku je možnost přespání (vlastní stan, pod širákem…), sociální zázemí je zajištěno (toalety, sprcha, “kuchyňka”, lednička…). Pokud dáváte přednost hotelu či penzionu, je zajištění na vás. Dopravu z penzionu na pozemek a zpět pro účastníky bez auta lze zajistit. Pro přednášky či případné videoprojekce bude zajištěn stan.

PROGRAM SETKÁNÍ

Budeme tvořit postupně, jak se budou účastníci přihlašovat, a novinky v programu budeme přidávat sem do události…

Navrhněte sami něco zajímavého do programu?

Co víme:
přednáška o svejlech a jejich prohlídka,
prohlídka pozemku, který má 4 ha a hospodaří se na něm cca 15 let (zalesnění, zatravnění, výsadba stromů ovocných, atp.) 

PŘIHLÁŠKY prosím vyplňujte tady:
https://docs.google.com/…/1FAIpQLScxEA05ymSdSz…/viewform

Ozveme se vám s organizačními podrobnostmi. Těšíme se na vás!

Alena a Milan naši hostitelé
a celý spolek Permakultura CS

takto vypadalo setkání v roce 2020 🙂

Událost je ukončena.

  Zpět na kalendář

Datum

Srp 05 - 07 2022
Expired!

Čas

18:00 - 18:00

Více info

Přihláška
Kategorie

Organizátor

Alena Jelínková
Email
alena8jelinkova@gmail.com
Přihláška