Dragon Dreaming – Dračí snění workshop

Přijďte se naučit řídit projekt, rodinu, společenství jednou z nejmodernějších metod současnosti. Víkendový kurz se koná s Martinem Halířem, který tuto metodu používá v rámci projektového řízení, kdy čerpá z vlastní psychologické praxe a moudrosti starých národů.

Seznámení s metodou

Hledáte nové cesty jak vytvářet a realizovat trvale udržitelné projekty založené na hodnotách? Zajímá vás, jak vrátit do projektu konkrétní lidské bytosti a udržovat motivaci? Jak se vrátit ke snění, jednoduše a organicky plánovat, realizovat a oslavovat své projekty. Pak právě Dragon Dreaming je rozhodně přístup, který vás může inspirovat.

Vznikl v permakulturní komunitě a pro komunitní projekty. Jeho tvůrce John Crofta inspirovaly hlubinná ekologií a teorie systémů na jedné, a mytologie australských domorodých kultur na straně druhé. Vytvořil tak projektový design, který je založený na principech:

1) osobního růstu,

2) budování společenství

3) a péči o Zemi

V kurzu se seznámíte s filozofií a principy metody Dragon Dreaming, se čtyřmi fázemi projektů a konkrétními nástroji pro jednotlivé fáze. Některé z nich si také prožijete prací ve skupině. Kurz je také otevřený podnětům pro vaše sny a konkrétní projekty v jakékoliv fázi realizace. 

Událost je ukončena.

Značky: , ,

  Zpět na kalendář

Datum

Srp 18 - 20 2023
Expired!

Čas

16:00 - 16:00

Cena

3 300,00Kč

Více info

Přihláška
Kategorie

Organizátor

Český permakulturní institut
Webová stránka
https://www.cepei.cz
Přihláška