Zveme na Konferenci 2021

Vážení přátelé a sledující, lajkující…

dovoluji si vás pozvat ještě touto cestou k možnosti se znovu potkat se starými a novými známymi, načerpat inspiraci a chuť do společných plánů a nechat se “pozitivně nakazit” zvědavostí a nadšením do hledání řešení v současném světě plném dobrodružných výzev.

víkend 13. – 14. 11. 2021 na Toulcově dvoře bude dostatečně naočkovaný permakulturou !

Víme, že některá tato slova jsou v současnosti trošku třaskavá, a věřte nám, že jako pořadatelé a pořadatelky, sami nemáme naprostou jistotu, jak přesně to za týden proběhne.

co víme URČITĚ a jasně je to, že si letos nenecháme ujít možnost se s vámi spojit ! (loni jsme konferenci zrušili, aby nebyla jenom online).

Rádi bychom vám všem zprostředkovali možnost se vidět NAŽIVO nebo na DÁLKU, tj v on-line podobě, anebo také ZE ZÁZNAMU. Tady je tedy vysvětlení ke vstupenkám: pořídit je můžete tady:

https://obchod.permakulturacs.cz/konference-pkcs/

Zvolí-te li jakoukoliv variantu vaší účasti (být s námi naživo nebo online sledovat přímý přenos), můžete je kombinovat a na poslední chvíli vyměnit.

Pošleme vám všem link na sledování v živém čase, a to nejpozději 2 dny před konferencí, tedy ve čtvrtek 11.11.2021 na sv. Martina 🙂

Po technickém zpracování obou 2 dnů vám pošleme i odkaz na ZÁZNAM, který si budete moci pustit kdykoliv během zimních nebo jarních večerů.

Abychom tento ZÁZNAM pro vás mohli vyrobit, potřebujeme prodat dostatek VSTUPENEK 🙂,

takže vás tímto zveme k prostudování PROGRAMU, který jsme připravili dostatečně pestrý a košatý, a pak už jen ten klik na vstupenku !

Také vás zveme ke sdílení na FB a doporučení Konference mezi vaše okolí, které se třeba teprve chystá zjistit, co je to ta permakultura 🙂 a jaké nabízí konkrétní řešení. Předem děkujeme za vaši podporu a těšíme se naviděnou!

Přejeme vám, ať jste veselí a zdraví, aŤ máte dostatek sil a humoru na PÉČI O LIDI, dostatek nadšeni a nářadí na PÉČI O ZEMI a dost času na PÉČI O BUDOUCNOST !

za přípravný tým Konference 2021

katka horackova