Přihlašte se do Mapy a Sítě permakulturních projektů

Pokud je vaše místo stejně, nebo více, inspirativní jako ty, které na Mapě vidíte teď, rádi vás uvítáme a přidáme do Mapy permakulturních projektů!

Proč být na Mapě projektů a jaké jsou výhody?

Jste vidět! Snadno se s Vámi mohou spojit podobně smýšlející lidé a třeba si najdete i nové kamarády, náměty, inspirace, pomocníky. Vy nabídnete svoje: produkty, přebytky, nápady… Zkrátka vzájemné propojování, protože o vzájemně prospěšné vztahy jde v permakultuře především!

Do kalendáře na webu můžete vložit pozvánky na své akce ! (zatím to uděláme za vás)

Jak se přihlásit jako nový projekt?

Pokud jste rozhodnuti se přihlásit a máte zájem o zařazení do Mapy, vyplňte prosím přihlášku.

Přihlášky můžete zasílat v průběhu celého roku. Přihlášky zaslané do 30. 6. budou vyhodnoceny v témže roce (jak pevně doufáme), později zaslané přihlášky mohou být zařazeny do dalšího roku.

Jak to probíhá dál? Co máte očekávat?

Skupinka hodnotitelů (min 2 lidé) se vám ozvou a domluví si s vámi schůzku. V domluvený den proběhne prohlídka vaší zahrady/projektu a společně s námi vyplníte dotazník. Vše probíhá v přátelské atmosféře 🙂 a trvá asi 2 – 4 hodiny. Hodnotitelem může být kdokoliv ze členů a členek spolku Permakultura CS, a alespoň 2 z návštěvníků této první návštěvy budou absolventi kurzu PDC (Úplný kurz permakulturního designu). Skupina se pak poradí a ozve se vám s výsledkem 🙂

Budete-li vyhodnoceni jako Ukázkový permakulturní projekt, můžete od nás obdržet keramickou kachli (cena této kachle je 1000,- Kč). Svůj projekt a příběh můžete představit na Konferenci, která se koná vždy v listopadu v Praze a je skvělou příležitostí se potkat s ostatními lidmi, členy a návštěvníky.

Podle splněných podmínek budete zařazeni do mapy jako Ukázkový permakulturní projekt nebo Projekt s permakulturními prvky. Cena hodnotitelské návštěvy je pro členy spolku Permakultura CS 1000 Kč, pro nečleny 2000 Kč a slouží k pokrytí nejnutnějších nákladů na cestu a administrativu.

Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte napsat na projekty@permakulturacs.cz