Chcete ušetřit poštovné? Odeberte si publikace osobně!

Pod domluvě si lze zboží individuálně vyzvednout anebo využít stanovišť, kde se budeme vyskytovat. Ušetříte poštovné a budeme mít příležitost nás blíže poznat a prohodit pár slov.

V blízké době se budeme vyskytovat zde:

  • 11. - 14. 5. budeme mít umístěny vývěsky na veletrhu Natur Expo na BVV Brno, pavilon G

Osobní odběr je možný po předchozí domluvě v Praze 5 (Anděl) a Praze 7 (Letná, Dělnická) - vybranou lokalitu pište do komentáře při objednávce a na odběru se domluvíme.

Osobní odběr si také můžete dále domluvit individuálně na těchto kontaktech (některé publikace ale na kontaktech nejsou dostupné):

Předplatné Klíč k soběstačnosti

Předplaťte si naši edici praktických brožurek Klíč k soběstačnosti na adrese predplatne@permakulturacs.cz! Za 200 Kč ročně získáte dvě monotematické brožurky a ušetříte si placení poštovného a práci s objednáváním v našem obchodu.

 

 

Co je permakultura

Permakultura je…

  • Zdravý selský rozum a cit aplikovaný v praxi
  • Systém designu založený na ekologických principech
  • Umění vytvářet navzájem prospěšné vztahy
  • Vytváření trvale udržitelných systémů na základě spolupráce s přírodou.

Permakultura je založena na pozorování a využívání přírodních koloběhů, vazeb a vztahů k designování všeho, co potřebujeme k životu: účinné a zdravé produkce potravin, bydlení, systémů poskytujících energii i samotných lidských komunit. Cílem je vyšší kvalita života, který by byl provázaný s prostředím a šetrný vůči přírodě. Permakultura využívá starobylé tradiční postupy, stejně jako moderní technologie a poznatky současné vědy. Více

Licence

Obsah tohoto webu podléhá Creative commons licenci ve variantě by-nc-nd v4.0.

To znamená, že budeme rádi, pokud budete obsah šířit dál. Nesmíte jej však použít ke komerčním účelům, nesmíte do něj zasahovat a musíte vždy uvést jako autora organizaci Permakultura (CS) a připojit poučení o by-nc-nd v4.0 licenci.

Více o licencích Creative commons najdete na českém webu Creative commons Česká republika.

Permakultura (CS), z. s.

Náš spolek má dlouhou tradici (založen 1996) a je součástí širokého mezinárodního permakulturního hnutí. Pořádáme mezinárodně uznávané kurzy permakulturního designu (PDC – Permaculture Design Certificate) a další specializované kurzy, viz akademiepermakultury.cz. Naším hlavním cílem je sdílení zkušeností a šíření informací o permakultuře ve středoevropských podmínkách. Více

Kontakty

Podpořili nás